605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Raport – Dzieci się liczą

Raport Dzieci się Liczą

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę opublikowała raport zatytułowany ,,Dzieci się Liczą” .Raport stanowiący aktualną diagnozę zagrożeń bezpieczeństwa i rozwoju dzieci w Polsce.

Zagrożenia wobec dziecka wskazane w raporcie (przemoc, cyberprzemoc)

Autorzy raportu kompleksowo przyglądają się kondycji dzieci – głównie w aspektach doświadczania różnych form krzywdzenia i deprywacji oraz ich uwarunkowań. Autorzy raportu postawili sobie zadanie zgromadzenia dostępnych informacji statystycznych i danych z badań empirycznych, które opisują sytuację dzieci w Polsce, głównie w aspektach doświadczeń różnych form krzywdzenia i deprywacji oraz ich uwarunkowań. Celem raportu jest opis rzeczywistości na bazie dostępnej wiedzy, ale również zidentyfikowanie obszarów niewiedzy wynikającej z braku systemowego gromadzenia danych na temat zagrożeń dzieciństwa.

Patronat nad raportem objął Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak.

pomoc dzieciom pokrzywdzonym Dzieci się liczą. Raport 2017


Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x