605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

O nas

PEP czyli Platforma Edukacji Prawnej

Rozwijaj się, zdobywaj i doskonal swoją wiedzę! W ofercie posiadamy kilkanaście szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, realizacji procedury Niebieskiej Karty, praktycznych aspektów prawa rodzinnego. Pracownikom administracji publicznej oferujemy szkolenia z zakresu procedury administracyjnej, egzekucji administracyjnej, funduszy unijnych czy ochrony danych osobowych. Nauczycieli i pedagogów zachęcamy do udziału w szkoleniach poświęconych przemocy rówieśniczej, etapów rozwojowych dziecka, zachowaniom autoagresywnym u dzieci i młodzieży.

 

Oferta adresowana jest do pracowników administracji publicznej, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych, pedagogów i nauczycieli – wszystkich tych, którzy potrzebują uaktualnienia swojej wiedzy i chcą mieć ją przedstawioną w najbardziej przystępny i zrozumiały sposób. Mamy doświadczenie, którym się z Wami z chęcią podzielimy.

Zapewniamy Ci udział w ciekawym szkoleniu, obfitującym w użyteczną wiedzę, maksymalnie dostosowanym do Twoich potrzeb. Każdy z naszych 30 kursów edukacyjnych prowadzony w naszym centrum szkoleniowym jest przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów-praktyków, którzy nie usypiają monotonnym wykładem. Sprawdź nowy wymiar szkoleń w Bydgoszczy, Toruniu, Grudziądzu i innych miejscowościach w kujawsko-pomorskim.

Nasi trenerzy to specjaliści w swoich dziedzinach, wieloletni praktycy. W trakcie szkoleń dzielą się swoim doświadczeniem, są otwarci na dyskusję, chętnie odpowiadają na zadane im pytania.  W trosce o szeroką dostępność naszych usług oraz Państwa wygodę proponujemy udział w szkoleniach w formule online.

Skorzystaj ze znajdującego się na stronie formularza zgłoszeniowego, zadzwoń do nas lub napisz. Skontaktujemy się Tobą zaraz po otrzymaniu zgłoszenia. Jeżeli jesteś zainteresowany tematem szkolenia, którego nie mamy w ofercie, napisz do nas.  Wspólnie ustalimy program i cel szkolenia. Zaproponujemy organizację szkolenia w pełni dostosowanego do Twoich potrzeb.

Szkolenia na najwyższym poziomie

Praca każdego z nas, zwłaszcza pracowników administracji publicznej - urzędników samorządowych i rządowych, pracowników pomocy społecznej i innych jednostek organizacyjnych - wymaga ciągłego poszerzania i uaktualniania wiedzy w zakresie przepisów prawnych. Przy częstotliwości zmian polskiego prawodawstwa nie jest to łatwe zadanie. Rzeczą niezwykle istotna jest także ciągłe doskonalenie zawodowe orazpodnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych. Staramy się, aby nasze szkolenia były ciekawe, a udział w nich był przyjemnością.

Platforma Edukacji Prawnej specjalizuje się w szkoleniach prawnych. Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń i interesującą formułę ich prowadzenia. Realizowane przez nas zajęcia są dopasowane do potrzeb Klienta oraz specyfiki pracy w danej jednostce. Celem naszych szkoleń jest pomoc w podniesieniu jakości obsługi w urzędach administracji publicznej i samorządach, a także rozwój osobisty każdego z uczestników.

Misja

Naszą misją jest ułatwienie pracownikom administracji publicznej uaktualniania i zdobywania nowej wiedzy i nowych umiejętności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że potrzebujecie Państwo wiedzy niezbędnej do prawidłowego wykonywania swoich obowiązków a wiedza ta musi być dostosowana do zmieniających się przepisów prawa i procedur z nich wynikających. Mamy nadzieję, że udział w naszych szkoleniach będzie przyjemnością a nie obowiązkiem. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze szkolenia były dla Państwa inspirujące a zdobyta w ich trakcie wiedza ciekawa i przydatna.

Stała współpraca

Platforma Edukacji Prawnej przywiązuje ogromną wagę do skuteczności i interaktywności prowadzonych przez naszych ekspertów zajęć. Nasze doświadczenie i zaangażowanie w proces projektowania rozwoju pracowników opiera się na przekonaniu, że rozwój jest procesem cyklicznym i ciągłym. Liczymy na stałą współpracę!

Cele

Celem, jaki sobie postawiliśmy jest zapewnienie naszym Klientom komfortu oraz bezpieczeństwa prawnego. Dbamy, o to, aby szkolenia były jak najbardziej dopasowane do potrzeb uczestników. Jesteśmy otwarci na sugestie co do tematyki, programu i formuły szkoleń. Oferowane przez nas usługi mają zapewnić pracownikom administracji publicznej stały wzrost wiedzy oraz pomóc w rozwiązaniu ich problemów zawodowych. Aby zapewnić naszym klientom kompleksowe bezpieczeństwo prawne, oprócz szkoleń, proponujemy także skorzystanie z pomocy prawnej – doradztwa prawnego, stałej obsługi prawnej oraz audytu prawnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru rozwiązania, które najpełniej odpowiada Państwa potrzebom.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x