605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

OFERTA SZKOLENIOWA

Oferta szkoleniowa dla pracowników administracji, pedagogów i nauczycieli

Powiedz nam o swoich potrzebach i oczekiwaniach – my zaproponujemy szkolenie, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. Bogata oferta szkoleniowa pozwoli Ci na wybranie szkolenia najbardziej odpowiadającego Twoim potrzebom. Jesteśmy otwarci na Twoje sugestie co do tematu, programu i formuły szkolenia. Poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych kompetencji nie musi być nudne i męczące.

Główną zaletą szkoleń otwartych jest możliwość wymiany doświadczeń z innymi osobami, które na co dziej zajmują się tym samym co Ty lub pracują w podobnej branży czy dziale. Dodatkowo poza zdobyciem wiedzy i nowych umiejętności, kursy organizowane przez PEP stwarzają doskonałą okazję do nawiązania nowych znajomości i kontaktów biznesowych. Wreszcie, szkolenie otwarte warto rozważyć wówczas, gdy budżet którym dysponujemy jest dość ograniczony. Oferta skierowana do firm gdzie nie ma potrzeby przeszkolenia w tym samym zakresie dużej liczby pracowników. Wtedy koszty dokształcenia są dużo niższe.

Ten rodzaj zaawansowanych szkoleń ma wiele zalet. Co to jest szkolenie zamknięte? Jest to kurs dydaktyczny, w którym to Klient decyduje o programie, formule szkolenia , miejscu i terminie oraz innych szczegółach organizacyjnych. Przygotowując spersonalizowaną ofertę, mamy możliwość przeprowadzenia dokładnej analizy potrzeb szkoleniowych przyszłych uczestników szkolenia. Wszystko po to, aby szkolenie dokładnie odpowiadało faktycznym potrzebom i oczekiwaniom uczestników. Możliwość przeprowadzenia szkolenia w siedzibie Klienta obniża koszty szkolenia.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x