605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Bydgoszcz

Szkolenia RODO Bydgoszcz.

Szkolenie administratorów, inspektorów i urzędników jest przebiegiem, który wytwarza i poprawia ich świadomość, zdolności, a także pożądane zachowania. Szkolenie to także inwestycja w pracowników dla stosowniejszego spożytkowania ich talentów i potencjału. Warto też zapamiętywać, że poprawna oświata wspiera wykluczyć jedną z kluczowych trudności sterczącą na trasie do realizacji celów jakiejkolwiek organizacji.W swojej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla zatrudnionych, inspektorów ochrony danych również administratorów danych osobowych.

Rozumiemy, że jednakowo ważna jak merytoryka przekazania wiedzy. Stąd, udzielamy swoim odbiorcom szansę doboru najwłaściwszej dla nich techniki szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Bydgoszcz.

Wydział szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w wyniku potrzeby wykreowania linii szkoleniowych dedykowanych i przewidujących specyfikę urzędów administracji rządowej i samorządowej. Przez przeszło dekadę pozyskaliśmy doświadczenia w organizacji szkoleń dla znacznej części placówek samorządowych w naszym kraju.

Fundusze Unijne.

W swojej palecie posiadamy także szkolenia dla początkujących, które mają na celu zaznajomienia się z administrowaniem wydatków z tego gatunku środków, problemy związane z wydawaniem środków i multum osobliwych zagadnień. Przyuczamy jak przygotować skuteczne i stosowne wnioski, tłumaczymy dodatkowo jak odpowiednio przeprowadzić całą formalność.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x