605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Grudziądz

Szkolenia RODO Grudziądz.

Kształcenie administratorów, inspektorów oraz pracowników jest przebiegiem, jaki daje i rozwija ich świadomość, umiejętności, a także pożądane postępowania. Szkolenie to również inwestycja w ludzi dla odpowiedniejszego spożytkowania ich geniuszy i potencjału. Dobrze też pamiętać, że właściwa oświata wspiera usunąć jedną z kluczowych przeciwności stającą na drodze do realizacji zamiarów którejkolwiek organizacji.W swojej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla pracowników, inspektorów ochrony danych oraz administratorów danych osobowych.

Wiemy, że jednakowo znacząca jak sensowność przesłania wiedzy. Dlatego, dajemy swoim klientom opcję doboru najtrafniejszej dla nich metodyki szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Grudziądz.

Dział szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w plonie potrzeby stworzenia linii szkoleniowych kierowanych i uznających specyfikę urzędów administracji rządowej i samorządowej. Poprzez ponad dekadę pozyskaliśmy doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń dla większości placówek samorządowych w naszym kraju.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy także szkolenia dla debiutantów, które mają na celu zaznajomienia się z nadzorowaniem wydatków z tego rodzaju środków, problemy związane z wydatkowaniem środków i wiele pozostałych zagadnień. Nauczamy jak przygotować skuteczne i stosowne wnioski, mówimy również jak poprawnie zrealizować całą czynność.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x