605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Koronowo

Szkolenia RODO Koronowo.

Kształcenie administratorów, inspektorów i podwładnych jest procesem, jaki wytwarza i poprawia ich świadomość, umiejętności, a dodatkowo pożądane zachowania. Szkolenie to również inwestycja w ludzi dla lepszego wykorzystania ich geniuszy i umiejętności. Dobrze też pamiętać, że właściwa edukacja wspiera usunąć jedną z kluczowych trudności stającą na drodze do realizacji celów każdej organizacji.W swojej palecie mamy dedykowane szkolenia dla podwładnych, inspektorów ochrony danych i administratorów danych personalnych.

Rozumiemy, że podobnie ważna jak sensowność przesłania wiedzy. Dlatego, dostarczamy swoim klientom szansę wyboru najtrafniejszej dla nich metodyki szkoleniowej.

Szkolenia administracyjne Koronowo.

Dział szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w wyniku konieczności stworzenia linii szkoleniowych przeznaczanych i uznających specyfikę urzędów administracji rządowej oraz samorządowej. Przez przeszło dekadę uzyskaliśmy doświadczenia w organizacji szkoleń dla znacznej części instytucji samorządowych w Polsce.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy także szkolenia dla początkujących, jakie mają na celu zapoznania się z nadzorowaniem wydatków z tego modelu środków, problemy powiązane z wydatkowaniem środków i mnóstwo osobliwych zagadnień. Szkolimy jak sporządzić skuteczne i stosowne wnioski, mówimy dodatkowo jak należycie przeprowadzić całą czynność.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x