605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Mrocza

Szkolenia RODO Mrocza.

Kształcenie administratorów, inspektorów również urzędników jest procesem, który daje i polepsza ich świadomość, zdolności, a także pożądane postępowania. Szkolenie to również inwestycja w ludzi dla lepszego wykorzystania ich talentów i kwalifikacji. Dobrze też zapamiętywać, że poprawna oświata pomaga wykluczyć jedną z naczelnych przeszkód stającą na ścieżce do realizacji zamiarów każdej organizacji.W swojej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla podwładnych, inspektorów ochrony danych także administratorów danych osobowych.

Rozumiemy, że podobnie ważna jak merytoryka przesłania wiedzy. Dlatego, udzielamy swoim klientom szansę wyboru najgodziwszej dla nich metody szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Mrocza.

Dział szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w wyniku potrzeby zbudowania linii szkoleniowych dedykowanych i uwzględniających specyfikę urzędów administracji rządowej także samorządowej. Poprzez ponad dekadę zdobywaliśmy doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń dla znacznej części instytucji samorządowych w naszym kraju.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy również szkolenia dla debiutantów, jakie mają na celu wprowadzenia się z zarządzaniem wydatków z tego rodzaju środków, dylematy powiązane z wydatkowaniem środków i wiele osobliwych zagadnień. Instruujemy jak przygotować skuteczne i poprawne wnioski, wyjaśniamy również jak dobrze przeprowadzić całą procedurę.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x