605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Poznań

Szkolenia RODO Poznań.

Nauczanie administratorów, inspektorów oraz pracowników jest przebiegiem, który wytwarza i polepsza ich świadomość, kwalifikacje, a dodatkowo pożądane zachowania. Szkolenie to również inwestycja w ludzi dla lepszego użycia ich geniuszy i potencjału. Dobrze też pamiętać, że należyta edukacja pomaga usunąć jedną z kluczowych przeciwności stojącą na drodze do realizacji zamiarów każdej organizacji.W swojej ofercie posiadamy dedykowane szkolenia dla podwładnych, inspektorów ochrony danych oraz administratorów danych osobowych.

Wiemy, że jednakowo znacząca jak merytoryka przesłania wiedzy. Dlatego, dostarczamy swoim klientom opcję doboru najzgodniejszej dla nich metodyki szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Poznań.

Pion szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w rezultacie konieczności wykreowania linii szkoleniowych kierowanych i uznających specyfikę urzędów administracji rządowej i samorządowej. Poprzez przeszło dekadę uzyskaliśmy doświadczenia w przeprowadzaniu szkoleń dla znacznej części placówek samorządowych w Polsce.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy dodatkowo szkolenia dla debiutantów, które mają na celu zapoznania się z administrowaniem wydatków z tego rodzaju środków, dylematy powiązane z wydatkowaniem środków i wiele innych zagadnień. Edukujemy jak sporządzić skuteczne i właściwe wnioski, tłumaczymy dodatkowo jak dobrze przeprowadzić całą formalność.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x