605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Toruń

Szkolenia RODO Toruń.

Nauczanie administratorów, inspektorów również pracowników jest procesem, który dostarcza i polepsza ich znajomość, umiejętności, a również pożądane postępowania. Szkolenie to także inwestycja w pracowników dla odpowiedniejszego użycia ich geniuszy i umiejętności. Rozsądnie też zapamiętywać, że należyta edukacja wspomaga wykluczyć jedną z głównych przeciwności sterczącą na ścieżce do realizacji zamiarów którejkolwiek organizacji.W swojej ofercie mamy dedykowane szkolenia dla urzędników, inspektorów ochrony danych i administratorów danych personalnych.

Rozumiemy, że identycznie znacząca jak sensowność przesłania wiedzy. Stąd, dostarczamy swoim klientom szansę doboru najodpowiedniejszej dla nich techniki szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Toruń.

Oddział szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w plonie potrzeby utworzenia linii szkoleniowych przeznaczanych i uznających specyfikę urzędów administracji rządowej także samorządowej. Poprzez ponad dekadę zdobywaliśmy doświadczenia w realizacji szkoleń dla znacznej części placówek samorządowych w Polsce.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy również szkolenia dla debiutantów, które mają na celu zaznajomienia się z nadzorowaniem wydatków z tego modelu środków, dylematy powiązane z wydatkowaniem środków i masa innych zagadnień. Przyuczamy jak utworzyć skuteczne i odpowiednie wnioski, tłumaczymy także jak prawidłowo zrealizować całą procedurę.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x