605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Wsparcie prawne

W swojej ofercie posiadamy 30 szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie, procedury administracyjnej, egzekucji administracyjnej, funduszy unijnych, ochrony danych osobowych.

center

no-repeat;center top;;

auto

0 3%

Heading

WSPARCIE PRAWNE

[divider height=”5″]

Aby zapewnić naszym Klientom kompleksowe bezpieczeństwo prawne, oprócz szkoleń, proponujemy także skorzystanie z wsparcia prawnego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i wyboru rozwiązania, które najpełniej odpowiada Państwa potrzebom.

center

no-repeat;center top;;

auto

20

default

STAŁA OBSŁUGA

h4

Oferujemy stałą obsługę prawną, obejmującą kompleksowe prowadzenie spraw jednostki, sporządzanie opinii prawnych w zakresie właściwości jednostki, sporządzanie i opiniowanie projektów rozstrzygnięć administracyjnych oraz aktów prawa miejscowego, prowadzenie postępowań sądowych i sądowo administracyjnych.

Zakres stałej obsługi prawnej jest zawsze dobierany indywidualnie do klienta, aby zapewnić mu najlepsze wsparcie, zgodne z jego oczekiwaniami, profilem firmy, charakterem prowadzonych czynności. Dzięki stałej i kompleksowej obsłudze prawnej jednostka lub firma może działać efektywniej i ograniczyć ryzyko związane z pojawieniem się problemów prawnych.

icon-lamp

top

border-right: 1px solid #fbb040;

DORADZTWO PRAWNE

h4

Doradzamy w bieżących sprawach danej jednostki, czy firmy. Pomagamy w sporządzaniu pism procesowych, projektów umów, opiniujemy projekty umów przedstawione przez Klienta, zajmujemy się opracowywaniem kompleksowych opinii i analiz prawnych.

Zapewniamy reprezentację w postępowaniach przed organami administracji, sądami administracyjnymi oraz sądami powszechnymi.

Zapewniamy wysoki standard współpracy i komunikacji z Klientem. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

icon-lamp

top

border-right: 1px solid #fbb040;

AUDYT PRAWNY

h4

Zlecenie wykonania audytu prawnego umożliwia zdiagnozowanie problemu i ocenę ryzyka prawnego prowadzonej działalności. Czynności audytorskie polegają na przeprowadzeniu wnikliwej analizy przedsiębiorstwa, uwzględniającego jego specyfikę.

Audyt prawny jest narzędziem służącym optymalizacji prawnej przedsiębiorstwa. Jest to usługa szczególnie polecana przedsiębiorcom. Na podstawie przeprowadzonych czynności kontrolnych zostaje sporządzony raport zawierający ocenę poszczególnych elementów oraz wytyczne dotyczące koniecznych zmian.

icon-lamp

top

border-right: 1px solid #fbb040;

center

Heading

ZAUFALI NAM

Klienci, którzy docenili nasze zaangażowanie i dokładność.

center

no-repeat;center top;;

auto

6

menu_order

ASC

tiles

PEP W LICZBACH

Platforma Edukacji Prawnej specjalizuje się w szkoleniach prawnych. Gwarantujemy wysoką jakość szkoleń i interesującą formułę. Staramy się, aby nasze szkolenia były ciekawe a udział w nich był przyjemnością.

left

no-repeat;center top;;

auto

0 3%

SZKOLEŃ

30

TRENERÓW

10

UCZESTNIKÓW

1250

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x