605 330 265 603 801 618 kontakt@pep-edu.pl

Koronowo

Szkolenia RODO Koronowo.

Kształcenie administratorów, inspektorów również zatrudnionych jest przebiegiem, jaki wytwarza i polepsza ich wiedzę, umiejętności, a także pożądane zachowania. Szkolenie to również inwestycja w pracowników dla stosowniejszego spożytkowania ich geniuszy i kwalifikacji. Rozsądnie również pamiętać, że poprawna edukacja wspomaga usunąć jedną z głównych trudności istniejącą na ścieżce do realizacji celów każdej organizacji.W swojej palecie posiadamy dedykowane szkolenia dla pracowników, inspektorów ochrony danych także administratorów danych personalnych.

Wiemy, że równorzędnie ważna jak sensowność przesłania wiedzy. Stąd, dostarczamy swoim odbiorcom szansę doboru najgodziwszej dla nich metodyki szkoleniowej.

Szkolenia prawne, administracyjne Koronowo.

Pion szkoleń dla administracji publicznej powstał PEP-EDU w rezultacie konieczności utworzenia linii szkoleniowych adresowanych i przewidujących specyfikę urzędów administracji rządowej także samorządowej. Przez ponad dekadę uzyskaliśmy doświadczenia w realizacji szkoleń dla znacznej części instytucji samorządowych w naszym kraju.

Fundusze Unijne.

W swojej ofercie posiadamy dodatkowo szkolenia dla początkujących, które mają na celu zapoznania się z zarządzaniem wydatków z tego modelu środków, problemy związane z wydawaniem środków i mnóstwo innych zagadnień. Szkolimy jak sporządzić skuteczne i odpowiednie wnioski, mówimy także jak prawidłowo zrealizować całą procedurę.

Sprawdź dostępne terminy naszych szkoleń.

DOFINANSOWANIE

DOFINANSOWANIE DO WSZYSTKICH NASZYCH SZKOLEŃ

x